Наші спортивні нагороди

“Чемпіонський титул ПІДТВЕРДЖЕНО!”

Сьогодні знову чоловіча команда Озерської філії разом із директором Зеленської філії (Полєшко В.П.)та вчителем фізкультури Сварицевицького ОЗЗСО (Денисевич С.Ю.)вчерговий раз виграли ЧЕМПІОНСТВО у районній Спартакіаді серед освітян Дубровиччини з волейболу.В груповому етапі ми отримали впевнені перемоги над освітянами із Залужжя (2:0)та збірною Орв'яниці-Берестя (2:0)🏐А у фіналі наша команда здолала опір збірної Дубровицького НВК-“Освіта” (2:0)та педагогів міської школи №2 (2:0)!Хочеться відмітити велике бажання перемогти і в нашої збірної жінок,яким також допомагали педагогині із Сварицевич,але сьогодні фортуна була на стороні суперниць із Миляцької ОТГ та Освіта-Дубровицький НВК😰😰😰Дякую усім за спільну ПЕРЕМОГУ🏆🏆🏆
Світлина від Анатолія Серка.Світлина від Анатолія Серка.

Освітянські змагання з волейболу серед чловічих та жіночих команд у залік Спартакіади працівників профспілки Дубровицького району-2018

У неділю, 25.02.2018 року, на базі спортивних залів Берестівського, Дубровицького НВК та Дубровицького професійного ліцею відбулися освітянські змагання з волейболу серед чловічих та жіночих команд у залік Спартакіади працівників профспілки Дубровицького району-2018. Надзвичайно приємною закономірністю вважаємо здобуття титулу "срібного" призера нашої чоловічої збірної, яка у супер тяжкому фіналі поступилася лише в третій заключній партії новоствореній збірній шкіл Висоцької ОТГ. А історія успіху наших чоловіків пролягла через нелегку боротьбу у груповій стадії, але із командою Берестівського НВК, і з командою Колківського НВК, і з чоловіками із ЗОШ №1 м.Дубровиці озерські освітяни впоралися на всі "сто", перемігши у стикових зустрічах із рахунком 2:0 (по партіях). Тож вийшовши у фінальну стадію, ми не залишили шансів для амбітної команди із Осівського НВК (2:0), проте не змогли дотиснути збірну команду Висоцької об'єднаної територіальної громади і поступилися з рахунком 1:2. Проте, зважаючи на те, що жодна із заявлених команд не складалася із представників лише своєї (однієї школи) ми гордимося своїм виступом, адже усі члени команди виключно працюють вчителями та робітниками в Озерському НВК, а капітаном команди уже більше 10 років є директор Анатолій Максимович Серко. Тож бажаємо і надалі високо тримати планку перемог та щасти, Вам, хлопці!

Районна Спартакіада з настільного тенісу
серед учнів 2000-2003 та 2004-2007 р. н.

Адже наша команда показала неймовірно чудовий результат: Серко Ірина (7 кл.)--ІІ місце; Серко Вікторія (11 кл.)--ІІ місце; Турук Віктор--(11 кл.)--ІІІ місце. Зовсім небагато до призового місця не вистачило Серку Миколі (7 кл.)--ІV місце. Тож в підсумку "наша рідна надія" українського настільного тенісу зайняла ІІ місце (старша вікова група) та ІV місце (молодша вікова група). Причому Віка отримала пропозицію захищати наш район на обласному рівні. Тож ця чергова ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА ще раз доводить, що незважаючи на малочисельний контингент у школі, наші юні спортсмени справжній приклад для своїх ровесників інших освітніх закладів! Молодці!

Турнір присвяченй Дню Жінки-Дню Весни

На турнір прибули самі сильні, самі креативні, самі технічні і комбінаційні команди району: Залузький НВК (тренер Юлія Жакун), Сварицевицький НВК (тр. Сергій Денисевич), Берестівський НВК (тр. Юлія Григорівна), Осівський НВК (тр. Сергій Столяр) та Озерський НВК (тр. Михайло Серко та Віталій Полюхович). Уже стало славною традицією, що на подібних масових заходах присутня помічник-консультант Народного депутата В.Яницького--Оксана Семенівна Слободзян. Тож після вітальних слів адміністрації школи та гостей на майданчику розпочалася справжня жіноча спортивна боротьба за лідерство в даних змаганнях. І якщо командам із Залужжя та Берестя цей турнір сприяв набуття досвіду в майбутніх турнірах, то серед інших команд зав'язалась справжня спортивна боротьба за кожен м'яч, за кожен прийом і атакуючий удар. Тож, незважаючи на перемогу "озерчанок" над командою Осівського НВК, за сумою виграшних--програшних партій все ж господарки задовільнилися ІІІ місцем. Наразі юні сварицевицькі волейболістки зайняли ІІ місце, а Чемпіонство святкували в черговий раз дружня та амбітна команда із Осової. Тож у процесі нагородження кожна команда отримала почесні грамоти, вимпели із логотипами Озерського НВК, фотографії на згадку про турнір та омріяні кубки за переможні місця, а кращі гравці нагороджені грамотами та волейбольним сувеніром. Багато витрачених сил при підготовці команд до змагань, море позитивних емоцій під час ігор, але саме головне, що кожна із команд залишить у своїй свідомості лише хороші враження як від гри, так і в цілому від побаченого в Озерському НВК. А наша маленька "ФОРТУНА" дуже достойно змагалася із грандами районного волейболу, і незважаючи на малокомплектність все-ж-таки довела, що Озерський НВК один із лідерів у дівчачому районному волейбольному русі.

Вітаємо нашу учнівську збірну дівчат з волейболу за зайняте почесне ІІІ місце

у турнірі з волейболу  на Кубок  Сварицевицького НВК!

Кращим гравцем команди визнали Петрович Вікторію.

"ПЕРШІ ЗДОБУТКИ НАШОЇ МАЛЕНЬКОЇ "Фортуни"!

Традиційний волейбольний турнір на базі Осівського НВК. Наша юна команда, в складі якої дівчатка із 6-9 класів, показала чудовий рівень гри і зайняла почесне ІІІ місце, обігравши команди із Берестівського та Сварицевицького НВК (і програвши залужанкам та господарям турніру)! Що ж, позаду дуже насичена тренувальна робота з тренерами та учнями, а попереду--нові перемоги. Я пишаюся Вами, моя "юна спортивна гордість"! Успіхів у подальших спортивних турнірах!

"ЧЕМПІОНСЬКИЙ ВИХІДНИЙ ДЕНЬ!"

3 березня 2019 року освітянська команда Озерської філії за підтримки вчителів Сварицевицької школи Денисевича Сергія та Киркевича Дмитра у напружених поєдинках стала абсолютним ЧЕМПІОНОМ з волейболу серед 10 заявлених команд освітян Дубровицького району серед чоловіків. Також приємно і за наших освітянок, які вибороли високе IV місце. Варто відзначити, що ми одні з небагатьох команд, які постійно представлені на даному турнірі обома складами: і жіночим, і чоловічим!!! Дякуємо організаторам і до нових перемог!!!